Koszyk

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienieKontakt z nami

CHEMALL
ul. Dolistowska 26A
15-197 Białystok
w godz. 8.00-16.00

Telefon:607 504 426

Telefon:85 850 58 47

Wyślij zapytanie

Ardatec 2K Flex izolacja mineralna

Ardatec 2K Flex jest dwuskładnikową, elastyczną zaprawą uszczelniającą. Składa się z komponentu proszkowego oraz płynnego. Po związaniu jest wodoszczelny, elastyczny, stabilny, wytrzymały i odporny na mróz oraz mostkujący rysy. Zabezpiecza przed wodą podciągającą kapilarnie.


Opakowanie: 20 kg - 15 kg (zaprawa) i 5 kg (utwardzacz)

Zużycie: 3,5 kg/m2 (na 2 warstwy)

Więcej szczegółów

191,49 zł

Obniżka!

-10%

212,77 zł

Ardatec 2K Flex

jest dwuskładnikową, elastyczną zaprawą uszczelniającą. Składa się z komponentu proszkowego oraz płynnego. Po związaniu jest wodoszczelny, elastyczny, stabilny, wytrzymały i odporny na mróz oraz mostkujący rysy. Zabezpiecza przed wodą podciągającą kapilarnie.

Kompozytowe uszczelnienie pod okładziny z płytek ceramicznych na powierzchniach narażonych na pośrednie i bezpośrednie działanie wody (na ścianach i podłodze). Również jako uszczelnienie budynku w miejscach styku z gruntem. Jako hydroizolacja w miejscach wilgotnych, takich jak: prysznice, balkony i tarasy, baseny (przeciwko wodzie od wewnątrz, a także w otoczeniu zbiornika). Również do uszczelnienia odpływów podłogowych (przy użyciu odpływów z tłoczonymi kołnierzami), a także przepustów instalacyjnych. Odpowiedni do hydroizolacji niecek żelbetonowych od strony pozytywnej.

 

WŁAŚCIWOŚCI:

- Elastyczne uszczelnienie kompozytowe pod płytki ceramiczne

- Hydroizolacja strukturalna w miejscach styku z gruntem

- Nadaje się do wilgotnych pomieszczeń, a także pod wodę

- Mostkuje rysy do 0,2 mm.

- Do wewnątrz i na zewnątrz budynków